Liisa Lumi

Liisa Lumi

metsaspetsialist
Võta ühendust+372 50 90 445

Metsatehingud. Õigesti

Olen lõpetanud Eesti Maaülikoolis maastikuarhitektuuri ja Luua Metsanduskoolis haljastuse eriala. Pärast õpinguid olen ennast täiendanud müügitöö valdkonnas ning olen tegelenud ka ettevõtlusega, abistades metsaomanikke erinevate tehingute tegemisel. See töö tuli minu ellu huvist metsanduse vastu, mida sain maastikuarhitektuuri erialal lähemalt õppida. Praeguseks olen sellega juba aastaid tegelenud. Kuid vahepeal olen teinud tööd ka kohalikus omavalitsuses, täpsemalt Jõgeva Vallavalitsuses, kus olin valla- ja maastikuarhitekt. Tänu sellele tunnen seadusandlust ja oskan maaomanikke abistada ka kohaliku omavalitsusega asju ajades.

Valik minu läbi viidud oksjoneid

Viimased artiklid

Uudised19.02.2024

Oksjonil on 779 hektarit metsa- ja põllumaad

Timber.ee oksjonikeskkonnas on oksjonil 54 metsa- ja 35 põllukinnistut. Kokku on oksjonil 779 hektarit maad, 5 412 500 euro väärtuses. Oksjonil pakkumiste esitamise tähtaeg on 01. märtsil 2024 kell 14.00.
Loe edasi...
Klientide lood15.02.2024

Üle ootuste! Alla hektarisuurune raieõigus müüdi Timber.ee oksjonil pea 9000 euroga

„Pidin kraavi sõitma, kui sain selle lõpphinna teada,“ ütleb metsaomanik Tiit, kes ei suutnud oma kõrvu uskuda, kui kuulis, millise hinnaga õnnestus tal oksjoni kaudu müüa raieõigus oma metsas.
Loe edasi...
Uudised09.02.2024

Vaata üle, milliseid toetusi saavad erametsaomanikud sel aasta taotleda!

Ka käesoleval aastal saavad erametsaomanikud taotleda oma metsa kasvatamise ja hea käigukäigu tarbeks erinevaid toetusi. Esialgne ajakava on juba paigas.
Loe edasi...