Liisa Lumi

Liisa Lumi

metsaspetsialist
Võta ühendust+372 50 90 445

Metsatehingud. Õigesti

Olen lõpetanud Eesti Maaülikoolis maastikuarhitektuuri ja Luua Metsanduskoolis haljastuse eriala. Pärast õpinguid olen ennast täiendanud müügitöö valdkonnas ning olen tegelenud ka ettevõtlusega, abistades metsaomanikke erinevate tehingute tegemisel. See töö tuli minu ellu huvist metsanduse vastu, mida sain maastikuarhitektuuri erialal lähemalt õppida. Praeguseks olen sellega juba aastaid tegelenud. Kuid vahepeal olen teinud tööd ka kohalikus omavalitsuses, täpsemalt Jõgeva Vallavalitsuses, kus olin valla- ja maastikuarhitekt. Tänu sellele tunnen seadusandlust ja oskan maaomanikke abistada ka kohaliku omavalitsusega asju ajades.

Valik minu läbi viidud oksjoneid

Viimased artiklid

Uudised21.03.2023

Äripäev eksitab avalikkust pooliku info avaldamisega

Täna, 21. märtsil avalikustas Äripäev loo sellest, kuidas www.timber.ee oksjonikeskkonnas raieõiguse müünud metsaomanik anti metsa ostnud ettevõtte poolt kohtusse ja seal kaotajaks jäi.
Loe edasi...
Uudised21.03.2023

Oksjonil on 3,5 miljoni euro väärtuses 372 hektarit kinnistuid

Timber.ee oksjonikeskkonnas on oksjonil 38 metsa- ja põllukinnistut. Kokku on oksjonil 372 hektarit maad, 3 530 600 euro väärtuses. Oksjonil pakkumiste esitamise tähtaeg on 03. aprillil kell 14.00.
Loe edasi...
Metsa majandamine09.03.2023

Timber.ee teeb metsaturu mainekahjurite seas harvendusraiet

Kõik, mis aitab heitlikus maailmas stressi maandada, on inimeste seas oodatud nii otse kui ka alateadlikult. Usaldusväärne teenusepakkuja vähendab iga asjaajamise keerukust ja samal ajal suurendab selle tõhusust. Metsaäri on usaldusäri.
Loe edasi...