Liisa Lumi

Liisa Lumi

metsaspetsialist
Võta ühendust+372 50 90 445

Metsatehingud. Õigesti

Olen lõpetanud Eesti Maaülikoolis maastikuarhitektuuri ja Luua Metsanduskoolis haljastuse eriala. Pärast õpinguid olen ennast täiendanud müügitöö valdkonnas ning olen tegelenud ka ettevõtlusega, abistades metsaomanikke erinevate tehingute tegemisel. See töö tuli minu ellu huvist metsanduse vastu, mida sain maastikuarhitektuuri erialal lähemalt õppida. Praeguseks olen sellega juba aastaid tegelenud. Kuid vahepeal olen teinud tööd ka kohalikus omavalitsuses, täpsemalt Jõgeva Vallavalitsuses, kus olin valla- ja maastikuarhitekt. Tänu sellele tunnen seadusandlust ja oskan maaomanikke abistada ka kohaliku omavalitsusega asju ajades.

Valik minu läbi viidud oksjoneid

Viimased artiklid

Uudised19.09.2023

Oksjonil on 7,4 miljoni euro eest 875 hektarit metsa- ja põllumaad

Timber.ee oksjonikeskkonnas on oksjonil 80 metsa- ja põllumaakinnistut. Kokku on oksjonil 875 hektarit maad, 7,4 miljoni euro väärtuses. Oksjonil pakkumiste esitamise tähtaeg on 02. oktoobril 2023 kell 14.00.
Loe edasi...
Uudised30.08.2023

Taotle toetust - sügistööde aeg metsas on kohe käes

Aeg on asuda tööle ning hinnata ja planeerida vajalikke töid, et metsatervist hoida. Rahakotisõbralikumalt aitavad seda teha mitmed toetused.
Loe edasi...
Klientide lood27.07.2023

Suurpere sai Timber.ee oksjonil metsa raieõiguse müügist 20 000 asemel 39 000 eurot

“Sinu metsa ei osta keegi parema hinnaga kui meie, see asub ju Ida-Virumaal!” Sellise lause käisid välja metsavahendajad, kes pereisale auku pähe rääkida soovisid, et ta oma metsa, hiljem ka talu koos maaga, odavalt neile müüks.
Loe edasi...