Sul on metsa majandamist puudutav küsimus?

Soovid abi näiteks raieõiguse või metsakinnistu müügil?

Või on mure metsamajandamiskava tellimisega või metsateatise täitmisel? Kuidas valida õige raieliik või millest alustada raiete planeerimisel? Võta meiega ühendust, suhtleme ja meie metsaspetsialistid aitavad meeleldi kõigis metsa majandamist puudutavates küsimustes.

Jäta enda andmed, vaatame su metsa üle!

Soovid müüa raieõigust või kinnistut? Võta ühendust, aitame meeleldi.

Kristo Kütt

Kristo Kütt

metsaspetsialist

Kristo on metsanduses töötanud üle 10 aasta. Valdkonna spetsialistina on tal rohkesti kogemusi – puu istutamisest kuni palgi saeveskisse jõudmisega. Tema teadmisi kinnitab ka Eesti Maaülikooli kõrgharidus suunaga metsamajandusele ning aastatepikkune töökogemus raiemeistrina. Atesteeritud metsakonsulendina on ta nõustanud sadu metsaomanikke ning teab täpselt, palju mets väärt on ning kuidas heaperemehelikult metsa majandada, et sealt ka maksimaalset tulu teenida. Kui pöördute oma metsa majandamist puudutava küsimusega Kristo poole, võite olla kindel, et saate asjatundliku, ausa ja targa vastuse. Kristo on saarlasele kohaselt heatahtlik ja huumorimeelne ning metsaomanikega suhtlemisel omamehelik ja muhe.

Helen Savi

Helen Savi

metsaspetsialist

Helen on metsanduse valdkonnas kogenud spetsialist. Ta omab Eesti Maaülikooli metsanduse- ja loodusteaduste magistrikraadi ning ligi kümneaastast erialast töökogemust lisaks Timberile nii Eesti metsafirmas kinnistute ostujuhina kui rahvusvahelises ettevõttes puidukaubanduse müügispetsialistina. Helen tunneb metsanduse kõiki tahke - metsa tekkest puidu realiseerimiseni. Kõik metsaomanikud ja ettevõtjad võivad julgelt Heleni poole pöörduda, sest oma teadmistele ja kogemustele tuginedes aitab ta lahendada ka keerukamaid metsanduse valdkonda ja raieõigust puudutavaid küsimusi. Timberis on Helen suutnud enda ümber koondada pea kõik Eesti suuremad raieostjad ning tema oskus partnerite ja metsaomanikega suhtlemisel on kadestamisväärne.

Kristel Asmer

Kristel Asmer

metsaspetsialist

Kristel on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusinsenerina. Ta on töötanud aastaid Riigikantselei majandusdirektorina, juhtinud mitmeid hotelle ning eraettevõtjana loonud kaks SPA-d. Tugeva projektikäivitajana on Kristeli hallata Timber.ee koostöö kinnisvarabüroode, metsakorraldusebüroode, riiklike ettevõtete ja omavalitsustega. 7-aastane tööperiood Timberis on näidanud Kristeli suutlikkust, mille tõestuseks on paljud edukalt läbiviidud enampakkumised ning mitmed allkirjastatud partnerlepingud. Kristelit kui professionaali saab usaldada ja seda kinnitavad kõik tema kolleegid ning koostööpartnerid. Kristeli deviisiks on – usaldus eelkõige!

Auli Pulk

Auli Pulk

metsaspetsialist

Auli omab Tartu Ülikooli ärijuhtimise magistrikraadi. Kui suurpank on varasemalt 15 aastat usaldanud Auli’t oma äriklientide rahasid haldama, võite olla kindlad, et kõikide metsaomanike tehingud on ettevalmistatud kvaliteetselt. 7 aastane töökogemus AS Timberis on näidanud, et tegemist on võimeka ja ambitsiooniga metsaspetsialistiga, kelle soovitused ja nõuanded on aidanud paljudel metsaomanikel langetada õigeid otsuseid. Raieõiguste ja metsakinnistute enampakkumiste ettevalmistamine ja läbiviimine on vastutusrikas protsess, millega Auli on edukalt toime tulnud. Mis aga olulisim – Auli tööga on igati rahul nii müüjad kui ostjad!

Martin Miilberg

Martin Miilberg

metsaspetsialist

Teie mured ja küsimused on Martinile teada juba enne kui teil tekib mõte talle helistada. Martin on metsaomanikele juba aastaid abiks ja on müüki puudutavates küsimustes kogenud spetsialist. Martinit usaldavad oma metsa müügi eest vastutama nii vanad kui noored, sest Martin paneb asjad õiges suunas liikuma. Iga kord!

Aron-Ken Veedla

Aron-Ken Veedla

metsaspetsialist

Kui olete juba võtnud vastu aruka otsuse kasutada oma metsa müümisel professionaali abi, siis järgmine mõistlik tegu oleks võtta ühendust Keni, meie metsaspetsialistiga. Ken oskab oma malbe jutuga kõigile konkreetselt selgeks teha, millised on õiged sammud, et oma metsast maksimaalne tulu saada. Ilma keerutamata!

Marcel Lahe

Marcel Lahe

metsaspetsialist

Marcel on metsandust õppinud ligi viis aastat, omades metsandusspetsialisti kutsetunnistust ning ligi viieaastast erialast töökogemust nii kodumaisel kapitalil, kui ka rahvusvahelise ettevõtte heaks töötamise näol. Lisaks erinevate metsanduslike tööde planeerimisele ja läbiviimisele on ta metsa majandanud ka ise käsi külge pannes – istutanud, kultuure hooldanud, teostanud valgustusraiet ning teostanud erinevaid raieid mootorsaega. Hakkaja noore metsamehena võtab Marcel mõõtu ka raievõistlustel nii Eestis kui välismaal.

Arvestades Marceli akadeemilisi teadmisi ja praktilisi kogemusi on temal olemas oskused, et teile tutvustada metsamajandust üldisemalt – alustades metsavarumisest kuni metsakaitseni. Ning seejärel hinnata teie metsa väärtus ja enampakkumisel tutvustada seda meie kahesajale partnerile.

Liisa Lumi

Liisa Lumi

metsaspetsialist

Olen lõpetanud Eesti Maaülikoolis maastikuarhitektuuri ja Luua Metsanduskoolis haljastuse eriala. Pärast õpinguid olen ennast täiendanud müügitöö valdkonnas ning olen tegelenud ka ettevõtlusega, abistades metsaomanikke erinevate tehingute tegemisel. See töö tuli minu ellu huvist metsanduse vastu, mida sain maastikuarhitektuuri erialal lähemalt õppida. Praeguseks olen sellega juba aastaid tegelenud. Kuid vahepeal olen teinud tööd ka kohalikus omavalitsuses, täpsemalt Jõgeva Vallavalitsuses, kus olin valla- ja maastikuarhitekt. Tänu sellele tunnen seadusandlust ja oskan maaomanikke abistada ka kohaliku omavalitsusega asju ajades.

Timber AS

Registrikood: 12646598

KMKR: EE101746108

+372 6665050

info@timber.ee

Narva mnt 36

10120 Tallinn, Eesti

Miks me seda teeme?

Me tahame, et metsatehingud oleksid ausad ja raied korralikult teostatud. Iga metsaomanik peab saama oma metsa eest hinda, mida seal kasvav loodusvara ka tegelikult väärt on. See saab sündida aga ainult siis, kui Sinu, metsaomaniku, eest toimetavad vastutustundlikult majandavad metsaettevõtted.

Meie spetsialistidel on kokku rohkem kui 100 aastane metsamajandamise kogemus. Seda on rohkem, kui keskmisel metsal vanust. Oma tegevuse käigus oleme saanud ülevaate kõigist Eestis tegutsevatest metsaettevõtetest ning meiega on liitunud neist ainult parimad.

Kui ka Sina tahad, et metsatehingud toimuksid ausalt, võta ühendust meie metsaspetsialistidega. Sinuga koos saame teha metsatehinguid õigesti.

Toivo Asmer
Toivo Asmernõukogu esimees