Kristo Kütt
metsaspetsialist

  +372 50 53 360
  kristo.kutt@timber.ee

Olen metsanduses töötanud üle 10 aasta. Valdkonna spetsialistina on mul rohkesti kogemusi – puu istutamisest kuni palgi saeveskisse jõudmiseni. Mu teadmisi kinnitab ka Eesti Maaülikooli kõrgharidus suunaga metsamajandusele ning aastatepikkune töökogemus raiemeistrina. Atesteeritud metsakonsulendina olen nõustanud sadu metsaomanikke ning tean täpselt, kui palju mets väärt on ning kuidas heaperemehelikult metsa majandada, et sealt ka maksimaalset tulu teenida. Kui pöördute oma metsa majandamist puudutava küsimusega minu poole, võite olla kindel, et saate asjatundliku, ausa ja targa vastuse. Olen saarlasele kohaselt heatahtlik ja huumorimeelne ning metsaomanikega suhtlemisel omamehelik ja muhe.

Kuidas saada enda metsa eest maksimaalne hind?
Teeme Sulle plaani!  Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”

  Mõned minu läbiviidud
  enampakkumised

  Priidu Lõpphind: 54 300 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht

  Vaata lisa siit>

  49 900 €
  Hiiumaa
  1492 tm
  Tinni I Lõpphind: 17 400 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht

  Vaata lisa siit>

  10 500 €
  Tartumaa
  1249 tm
  Räime Lõpphind: 39 500 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht

  Vaata lisa siit>

  34 100 €
  Ida-Virumaa
  1413 tm

  Meilt saad tasuta nõu!
  Jäta enda kontaktid,
  aitame meeleldi

  Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”