Uudised

22.06.2021
Jaga

Juuli alguses lõppevas oksjonivoorus on pakkumisel 41 metsa- ja põllukinnistut

Juuli alguses lõppevas oksjonivoorus on pakkumisel 41 metsa- ja põllukinnistut

Timber.ee oksjonikeskkonnas on hetkel lisaks raieõigustele oksjonil ka kokku 41 metsa- ja põllukinnistut, kokku 325 hektarit ja 1 915 600€€ väärtuses. Oksjonil pakkumise esitamise tähtaeg on 01. juuli kell 14.00.

Info kõigi pakutavate kinnistute kohta on leitav Timber.ee oksjonikeskkonnas: https://oksjonid.timber.ee/kinnistud

Huvi korral saad lisainfot Timber.ee metsaspetsialistidelt.

Pakkumise esitamine toimub turvaliselt elektrooniliselt

Kinnistute oksjonid toimuvad ASi Timber korraldatud oksjonil n-ö suletud ümbriku meetodil, kus pakkumise esitajal ehk metsa ostjal on ainult üks võimalus oma pakkumist esitada. Pakkumise esitamiseks tuleb oksjonikeskkonnas alla laadida pakkumisdokument, täita vastavad väljad, sh pakutav summa, digiallkirjastada ja edastada see iga oksjoni jaoks loodud individuaalsele e-posti aadressile, mida ei avata enne oksjoni tähtaega. Sõltumatu serveriteenuse pakkuja annab kinnituse, et enne pakkumiste esitamise tähtaega ei ole e-posti kontole sisse logitud ega postkasti sisuga tutvutud.

Oksjoni tähtaja saabumise järel avatakse kõik pakkumised üheaegselt ning võitjaks osutub kõrgeima pakkumise teinud pakkuja. Oksjonil on lubatud teha ka alghinnast madalam pakkumine, kuid selle aktsepteerimine müüja poolt on kirjeldatud enampakkumise tingimuste dokumendis.

Kas soovid rohkem infot, kuidas timber.ee oksjonikeskkonnas oma raieõigust või metsakinnistut müüa? Võta meiega ühendust! Aitame vajaduse korral ka metsamajandamiskava tellimise või metsateatise täitmisega. Konsulteerime metsaomanikke tasuta!

AS Timber Tel: 666 5050 www.timber.ee info@timber.ee Narva mnt 36, Tallinn 10120

Jäta enda andmed, vaatame su metsa üle!

Loe lisaks

Oleme edukalt läbi viinud1747 oksjonit
Raieõiguste oksjonit1037
Kinnistu oksjonit710
Kliendid on meie abiga saanud€58,152,662
Raieõiguste oksjonitelt€24,643,176
Kinnistute oksjonitelt€33,509,486