Timber.ee oksjonikeskkonnas on pakkumisel suur hulk taskukohaseid metsakinnistuid alustavale metsaomanikule

02. novembril lõppevas kinnistute oksjonivoorus on pakkumisel kokku 54 metsakinnistut

Sel aastal toimunud varasemates oksjonivoorudes oleme keskendunud suuremate, enam kui 100 000-euroste kinnistute ja pakettide müügile, siis käesolevas kinnistuteoksjoni voorus on rohkem kinnistuid, mis on taskukohased ja sobilikumad just alustavatele metsaomanikele, kel huvi ja soov metsanduses oma esimesed sammud teha ja ka ise käsi külge panna metsakasvatuses. Oksjonil olevatest kinnistutest suisa 12tk on alghinnagahinnaga 10 000 eurot ja madalamad, millest soodsaim on 3700-eurose alghinnaga 2,58 ha raiutud metsamaa Harjumaal, Saue vallas. Ideaalne võimalus soetada endale oma linnalähedale metsamaa ja asuda metsa kasvatama.

Suurema kui 100 000-eurose alghinnaga kinnistuid on oktoobrikuus alanud oksjonivoorus 5tk. Nende metsakinnistute vastu on turul metsaettevõtete seas suur huvi ja ilmselt kerkivad oksjoni käigus hinnad tublisti. Seda võib järeldada eelnevate oksjonivoorude tulemustest, kus sarnased kinnistud on kaubaks läinud.

Oksjonil on kokku 54 metsakinnistut, kokku 482 ha ja 1 776 300€ väärtuses. Oksjonil pakkumise esitamise tähtaeg on 02. novembril kell 14.00.

Info kõigi pakutavate kinnistute kohta on leitav Timber.ee oksjonikeskkonnas: https://oksjonid.timber.ee/kinnistud

Huvi korral saad lisainfot Timber.ee metsaspetsialistidelt.

Pakkumise esitamine toimub turvaliselt elektrooniliselt

Kinnistute oksjonid toimuvad ASi Timber korraldatud oksjonil n-ö suletud ümbriku meetodil, kus pakkumise esitajal ehk metsa ostjal on ainult üks võimalus oma pakkumist esitada. Pakkumise esitamiseks tuleb oksjonikeskkonnas alla laadida pakkumisdokument, täita vastavad väljad, sh pakutav summa, digiallkirjastada ja edastada see iga oksjoni jaoks loodud individuaalsele e-posti aadressile, mida ei avata enne oksjoni tähtaega. Sõltumatu serveriteenuse pakkuja annab kinnituse, et enne pakkumiste esitamise tähtaega ei ole e-posti kontole sisse logitud ega postkasti sisuga tutvutud.

Oksjoni tähtaja saabumise järel avatakse kõik pakkumised üheaegselt ning võitjaks osutub kõrgeima pakkumise teinud pakkuja. Oksjonil on lubatud teha ka alghinnast madalam pakkumine, kuid selle aktsepteerimine müüja poolt on kirjeldatud enampakkumise tingimuste dokumendis.

Kas soovid rohkem infot, kuidas timber.ee oksjonikeskkonnas oma raieõigust või metsakinnistut müüa? Võta meiega ühendust! Aitame vajaduse korral ka metsamajandamiskava tellimise või metsateatise täitmisega. Konsulteerime metsaomanikke tasuta!

    Saada enda kontaktid