Soovid müüa kinnistut? Jäta enda kontaktid, aitame meeleldi

Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”


  Kinnistu müük oksjonil

  Kinnistu müük oksjonil on metsaomanikule ainuõige viis, kuidas enda metsakinnistu eest maksimaalne võimalik tulu saada. Meie metsaspetsialistid aitavad kinnistut hinnata ja enampakkumiseks ette valmistada. Et Teie kinnistu müük sujuks kiirelt ja tõrgeteta võta ühendust meie metsaspetsialistiga.

  1

  Võta meiega ühendust

  Helista kohe 6665050 või kirjuta info@timber.ee

  2

  Aitame dokumentide vormistamisega

  Kinnistu müügi oksjoni läbiviimiseks

  3

  Aitame kinnistu alghinda määrata

  Omame palju infot kinnistute müügihindade kohta

  4

  Teavitame kinnistuostjaid enampakkumisest

  Suhtleme potentsiaalsete huvilistega ning kutsume neid enampakkumisel osalema

  5

  Lisame info ka
  kinnisvaraportaali

  Lisaks otsepakkumistele ja kinnistute enampakkumiste lehel reklaamimisele kuulutame ka kinnisvaraportaalides

  6

  Pakkumisega tutvub 1000+
  ostjat 14-30 päeva jooksul

  Pakkumisest huvitatud tutvuvad kinnistuga ja teevad oma hinnakalkulatsiooni

  7

  Parim tulemus
  “suletud ümbriku”
  pakkumismeetodiga

  Oma kogemusele tuginedes teame, et nii on tulemus metsaomanikule parem

  8

  Raha läbi notari turvaliselt
  müüja kontol

  Tehingu eest vastutab notar

  Kinnistu müük enampakkumisel

  Korraldame kinnistuomanike soovil enampakkumisi Eesti Vabariigis asuvatele põllu- ja metsamaaga kinnistutele.

  Kinnistute müük AS Timber-i korraldatud oksjonil toimub nö “suletud ümbriku” meetodil, kus pakkumise esitajal ehk ostjal on ainult üks võimalus oma pakkumist esitada. Meie aastatepikkune kogemus näitab, et sellise metoodikaga on võimalik saavutada kõrgeim hind. Erinevalt raieõiguse enampakkumisest, kus metsafirmadest ostjad üksteist üle pakuvad, on kinnistu müük suletud ümbriku meetodil enampakkumisel metsaomanikule kasulikum, kuna kinnistu ostmisest võib olla huvitatud suurem ettevõtete arv, kui raieõiguse ostust.

  Aitame metsaomanikke igal sammul

  Aitame metsa- ja põllumaaomanikke alghinna määramisel, dokumentide vormistamisel ning enampakkumise läbiviimisel. Samuti metsa väärtuse hindamisel.

  Meie koostööpartneritest ostjateks on Eestis tegutsevad metsa- ja põllumajandusettevõted, suurmaaomanikud ning investeerimisfondid. Kokku jõuab info kinnistute müügi kohta enam kui 1000 valdkonnas tegutseva ning asjast huvitatud kontaktini, lisaks veel kuulutusteportaalides vaatamised.

  Meie panus

  Lisaks teavitustele tegelevad kinnistu müügi info edastamise huvitatud osapooltele ka meie metsa- ja põllumaaspetsialistid, pakkudes enampakkumisel olevaid kinnistuid potentsiaalsetele ostjatele kutsudes neid enampakkumisel osalema.

  Enampakkumise väljakuulutamise hetkest kuni tähtaja saabumiseni on kõigil ostjatel võimalik tutvuda pakutavate kinnistutega, arvutada enda maksimaalne hind ning teha pakkumine.

  Teavitame kõiki potentsiaalseid kinnistute ostjaid nii e-maili teel kui ka personaalselt. Meie metsaspetsialistid omavad head ülevaadet ettevõtetest ja inimestest kes kuskil piirkonnas kinnistute eest kõrgeimat hinda maksta suudavad. Ostjateringi kuulub nii suurmaaomanikke, eraisikuid, ettevõtteid, metsafirmasid ja põllumehi, investeerimisfone ja teisigi kinnistute ostmisest huvitatud isikuid.

  Turvaline enampakkumine

  Igale enampakkumises olevale kinnistule luuakse enampakkumise väljakuulutamisel unikaalne ja ühekordselt kasutatav e-posti aadress, mida ei avata enne enampakkumise lõpptähtaega. E-posti postkasti mitteavamist on võimalik tõendada serveriteenuse pakkuja kinnitusega.

  Kui tekkis lisaküsimusi või soov enda põllu- või metsamaa väärtust teada saada või enampakkumise teel müüa, võtke meiega ühendust, helistage 6665050 või kirjutage info@timber.ee või täitke allolev vorm ja võtame Teiega ise ühendust.

  Meie metsaspetsialistidega saad tutvuda siin: https://timber.ee/metsaspetsialistid/

  Soovid müüa kinnistut? Jäta enda kontaktid, aitame meeleldi

  Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”