Sul on metsa majandamist puudutav küsimus?

Soovid abi näiteks raieõiguse või metsakinnistu müügil? Või on mure metsamajandamiskava tellimisega või metsateatise täitmisel? Kuidas valida õige raieliik või millest alustada raiete planeerimisel

Võta meiega ühendust, suhtleme ja meie metsaspetsialistid aitavad meeleldi kõigis metsa majandamist puudutavates küsimustes.

Helista meile 6665050 või kirjuta info@timber.ee või jäta enda kontaktid ja võtame Sinuga ise ühendust.

Meie konsultatsioon on Sulle tasuta!

Vaatame Su metsa üle ja jagame soovitusi!
Jäta enda kontaktid!  Kristo Kütt
  metsaspetsialist

    +372 50 53 360
    
  kristo.kutt@timber.ee

  Kristo on metsanduses töötanud üle 10 aasta. Valdkonna spetsialistina on tal rohkesti kogemusi – puu istutamisest kuni palgi saeveskisse jõudmisega. Tema teadmisi kinnitab ka Eesti Maaülikooli kõrgharidus suunaga metsamajandusele ning aastatepikkune töökogemus raiemeistrina. Atesteeritud metsakonsulendina on ta nõustanud sadu metsaomanikke ning teab täpselt, palju mets väärt on ning kuidas heaperemehelikult metsa majandada, et sealt ka maksimaalset tulu teenida. Kui pöördute oma metsa majandamist puudutava küsimusega Kristo poole, võite olla kindel, et saate asjatundliku, ausa ja targa vastuse. Kristo on saarlasele kohaselt heatahtlik ja huumorimeelne ning metsaomanikega suhtlemisel omamehelik ja muhe.

  Loe Kristo kohta lähemalt SIIT

  Helen Savi
  metsaspetsialist

    +372 50 40 308
  helen.savi@timber.ee

  Helen on metsanduse valdkonnas kogenud spetsialist. Ta omab Eesti Maaülikooli metsanduse- ja loodusteaduste magistrikraadi ning üle kümneaastast erialast töökogemust nii Eesti metsafirmas kinnistute ostujuhina kui rahvusvahelises ettevõttes puidukaubanduse müügispetsialistina. Helen tunneb metsanduse kõiki tahke – metsa tekkest puidu realiseerimiseni. Kõik metsaomanikud ja ettevõtjad võivad julgelt Heleni poole pöörduda, sest oma teadmistele ja kogemustele tuginedes aitab ta lahendada ka keerukamaid metsanduse valdkonda ja raieõigust puudutavaid küsimusi. Timberis on Helen suutnud enda ümber koondada pea kõik Eesti suuremad raieostjad ning tema oskus partnerite ja metsaomanikega suhtlemisel on kadestamisväärne.

  Loe Heleni kohta lähemalt SIIT

  Kristel Asmer
  metsaspetsialist

  +372 50 69 511
  kristel.asmer@timber.ee

  Kristel on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusinsenerina. Ta on töötanud aastaid Riigikantselei majandusdirektorina, juhtinud mitmeid hotelle ning eraettevõtjana loonud kaks SPA-d. Tugeva projektikäivitajana on Kristeli hallata Timber.ee koostöö kinnisvarabüroode, metsakorraldusebüroode, riiklike ettevõtete ja omavalitsustega. 5-aastane tööperiood Timberis on näidanud Kristeli suutlikkust, mille tõestuseks on paljud edukalt läbiviidud enampakkumised ning mitmed allkirjastatud partnerlepingud. Kristelit kui professionaali saab usaldada ja seda kinnitavad kõik tema kolleegid ning koostööpartnerid. Kristeli deviisiks on – usaldus eelkõige!
  Loe Kristeli kohta lähemalt SIIT

  Auli Pulk
  metsaspetsialist

  +372 50 57 655
  auli.pulk@timber.ee

  Auli omab Tartu Ülikooli ärijuhtimise magistrikraadi. Kui suurpank on varasemalt 15 aastat usaldanud Auli’t oma äriklientide rahasid haldama, võite olla kindlad, et kõikide metsaomanike tehingud on ettevalmistatud kvaliteetselt. 5 aastane töökogemus AS Timberis on näidanud, et tegemist on võimeka ja ambitsiooniga metsaspetsialistiga, kelle soovitused ja nõuanded on aidanud paljudel metsaomanikel langetada õigeid otsuseid. Raieõiguste ja metsakinnistute enampakkumiste ettevalmistamine ja läbiviimine on vastutusrikas protsess, millega Auli on edukalt toime tulnud. Mis aga olulisim – Auli tööga on igati rahul nii müüjad kui ostjad!

  Loe Auli kohta lähemalt SIIT

  Martin Miilberg
  metsaspetsialist

  +372 50 92 459
  martin.miilberg@timber.ee

  Teie mured ja küsimused on Martinile teada juba enne kui teil tekib mõte talle helistada. Martin on metsaomanikele juba aastaid abiks ja on müüki puudutavates küsimustes kogenud spetsialist. Martinit usaldavad oma metsa müügi eest vastutama nii vanad kui noored, sest Martin paneb asjad õiges suunas liikuma. Iga kord!

  Loe Martini kohta lähemalt SIIT

  Aron-Ken Veedla
  metsaspetsialist

  +372 50 44 542
  ken.veedla@timber.ee

  Kui olete juba võtnud vastu aruka otsuse kasutada oma metsa müümisel professionaali abi, siis järgmine mõistlik tegu oleks võtta ühendust Keni, meie metsaspetsialistiga. Ken oskab oma malbe jutuga kõigile konkreetselt selgeks teha, millised on õiged sammud, et oma metsast maksimaalne tulu saada. Ilma keerutamata!

  Loe Keni kohta lähemalt SIIT

   

  Marcel Lahe
  metsaspetsialist

  +372 50 15 349
  marcel.lahe@timber.ee

  Marcel on metsandust õppinud ligi viis aastat, omades metsandusspetsialisti kutsetunnistust ning ligi viieaastast erialast töökogemust nii kodumaisel kapitalil, kui ka rahvusvahelise ettevõtte heaks töötamise näol. Lisaks erinevate metsanduslike tööde planeerimisele ja läbiviimisele on ta metsa majandanud ka ise käsi külge pannes – istutanud, kultuure hooldanud, teostanud valgustusraiet ning teostanud erinevaid raieid mootorsaega. Hakkaja noore metsamehena võtab Marcel mõõtu ka raievõistlustel nii Eestis kui välismaal.

  Arvestades Marceli akadeemilisi teadmisi ja praktilisi kogemusi on temal olemas oskused, et teile tutvustada metsamajandust üldisemalt – alustades metsavarumisest kuni metsakaitseni. Ning seejärel hinnata teie metsa väärtus ja enampakkumisel tutvustada seda meie kahesajale partnerile.

   

  Timber AS
  Registrikood: 12646598
  KMKR: EE101746108
  +372 6665050
  info@timber.ee
  Narva mnt 36
  10120 Tallinn, Eesti

  Miks me seda teeme?

  Me tahame, et metsatehingud oleksid ausad ja raied korralikult teostatud. Iga metsaomanik peab saama oma metsa eest hinda, mida seal kasvav loodusvara ka tegelikult väärt on. See saab sündida aga ainult siis, kui Sinu, metsaomaniku, eest toimetavad vastutustundlikult majandavad metsaettevõtted.

  Meie spetsialistidel on kokku rohkem kui 100 aastane metsamajandamise kogemus. Seda on rohkem, kui keskmisel metsal vanust. Oma tegevuse käigus oleme saanud ülevaate kõigist Eestis tegutsevatest metsaettevõtetest ning meiega on liitunud neist ainult parimad.

  Kui ka Sina tahad, et metsatehingud toimuksid ausalt, võta ühendust meie metsaspetsialistidega. Sinuga koos saame teha metsatehinguid õigesti.

  Toivo Asmer
  nõukogu esimees

  Meilt saad tasuta nõu!
  Jäta enda kontaktid,
  aitame meeleldi

  Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”