Martin Miilberg
metsaspetsialist

 +372 50 92 459
 martin.miilberg@timber.ee

Enne, kui ma alustasin oma klientide konsulteerimist metsa müümisel, olin ise aastaid kogemusi omandanud müügi valdkonnas.
Nüüdseks olen juba kolm aastat metsaomanikke abistanud metsast maksimaalse tulu saamisel. Mitmeid neist olen õnnestunud päästa ka kehvast tehingust ja saanud seejuures palju kiita, sest suudan enda klientidele alati tunduvalt kõrgema hinnaga metsaostja leida, kui nad ise olid lootnud saada.

Täiendkoolitustest olen läbinud näiteks Luua Metsanduskoolis “Metsa ja Puidu mõõtmine” kursuse ja olles ise ka metsaomanik oman vahetut sidet ka reaalse eluga metsas. Oskan ise metsaomanikuna end asetada enda kliendi kingadesse ja tean väga hästi millised on metsaomaniku mured ja soovid metsa majandamisel. Võta minuga ühendust ja saame tuttavaks. Oskan kindlasti anda head nõu kuidas oma metsast maksimaalne tulu saada!

Kuidas saada enda metsa eest maksimaalne hind?
Teeme Sulle plaani!  Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”

  Mõned minu läbiviidud
  enampakkumised

  Mikumetsa Lõpphind: 31 750 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht
  Vaata lisa siit>
  27 000 €
  Jõgevamaa
  699 tm
  Küpressi Lõpphind: 19 100 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht

  Vaata lisa siit>

  16 500 €
  Viljandimaa
  604 tm
  Pihlama Lõpphind: 38 500 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht

  Vaata lisa siit>

  32 000 €
  Viljandimaa
  1134 tm

  Meilt saad tasuta nõu!
  Jäta enda kontaktid,
  aitame meeleldi

  Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”