Martin Miilberg
metsaspetsialist

 +372 50 92 459
 martin.miilberg@timber.ee

Enne, kui ma alustasin oma klientide konsulteerimist metsa müümisel, olin ise aastaid kogemusi omandanud müügi valdkonnas.
Nüüdseks olen juba kolm aastat metsaomanikke abistanud metsast maksimaalse tulu saamisel. Mitmeid neist olen õnnestunud päästa ka kehvast tehingust ja saanud seejuures palju kiita, sest suudan enda klientidele alati tunduvalt kõrgema hinnaga metsaostja leida, kui nad ise olid lootnud saada.  

Täiendkoolitustest olen läbinud näiteks Luua Metsanduskoolis “Metsa ja Puidu mõõtmine” kursuse ja olles ise ka metsaomanik oman vahetut sidet ka reaalse eluga metsas. Oskan ise metsaomanikuna end asetada enda kliendi kingadesse ja tean väga hästi millised on metsaomaniku mured ja soovid metsa majandamisel. Võta minuga ühendust ja saame tuttavaks. Oskan kindlasti anda head nõu kuidas oma metsast maksimaalne tulu saada!

Kuidas saada enda metsa eest maksimaalne hind?
Teeme Sulle plaani!Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”

Mõned minu läbiviidud
enampakkumised

Mikumetsa Lõpphind: 31 750 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht
Vaata lisa siit>
27 000 €
Jõgevamaa
699 tm
Küpressi Lõpphind: 19 100 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht

Vaata lisa siit>

16 500 €
Viljandimaa
604 tm
Pihlama Lõpphind: 38 500 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht

Vaata lisa siit>

32 000 €
Viljandimaa
1134 tm

Meilt saad tasuta nõu!
Jäta enda kontaktid,
aitame meeleldi

Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”