Kristel Asmer
metsaspetsialist

  +372 50 69 511
  kristel.asmer@timber.ee

Kristel on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusinsenerina. Aktsiaseltsis Timber töötab ta alates selle loomisest ning on tugeva projektikäivitajana pälvinud suure tunnustuse. Teiste hulgas on Kristeli hallata Timber.ee koostöö riiklike ettevõtete ja omavalitsustega. Ta on varem töötanud aastaid Riigikantselei majandusdirektorina, juhtinud mitmeid hotelle ning eraettevõtjana loonud kaks SPA-d. 5-aastane tööperiood Timberis on näidanud Kristeli suutlikkust, mille tõestuseks on paljud edukalt läbiviidud enampakkumised ning mitmed allkirjastatud partnerlepingud. Kristelit kui professionaali saab usaldada ja seda kinnitavad kõik tema kolleegid ning koostööpartnerid. Kristeli deviisiks on – usaldus eelkõige!

Kuidas saada enda metsa eest maksimaalne hind?
Teeme Sulle plaani!Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”

Mõned minu läbiviidud
enampakkumised

Änni 2 Lõpphind: 257 000 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht

Vaata lisa siit>

200 000 €
Harjumaa
4871 tm
Änni 1 Lõpphind: 48 000 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht

Vaata lisa siit>

30 000 €
Harjumaa
883 tm
Söödi Lõpphind: 41 250 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht

Vaata lisa siit>

28 000 €
Läänemaa
1365 tm

Meilt saad tasuta nõu!
Jäta enda kontaktid,
aitame meeleldi

Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”