Auli Pulk
metsaspetsialist

  +372 50 57 655
  auli.pulk@timber.ee

Oman Tartu Ülikooli ärijuhtimise magistrikraadi. Kui suurpank on varasemalt 15 aastat usaldanud mind oma äriklientide rahasid haldama, võite olla kindlad, et kõikide metsaomanike tehingud on minu poolt ettevalmistatud kvaliteetselt.

Viieaastane töökogemus AS-is Timber on näidanud, et olen võimekas ja ambitsiooniga metsaspetsialist, kelle soovitused ja nõuanded on aidanud paljudel metsaomanikel langetada õigeid otsuseid ja enampakkumise läbi teenida kõrgeimat tulu oma metsast. Olen täiendanud enda teadmisi ka Luua Metsamajandamiskoolis ning erinevatel kursustel. Raieõiguste ja metsakinnistute enampakkumiste ettevalmistamine ja läbiviimine on vastutusrikas protsess, millega saan edukalt hakkama ja soovin Teid selles aidata. Mis aga olulisim – minu tööga on igati rahul nii erametsaomanikest müüjad kui ka firmad ja suurmaaomanikud, kes meie teenust kasutavad! Usalduslikus õhkkonnas vesteldes saan anda just täpselt Teie metsa majandamise kohta nõu ja abi. Aitan Teie metsa majandada jätkusuutlikult, et mets kasvaks ja kestaks ka tulevastele põlvedele.

Võtke minuga ühendust ning vastan meeleldi kõikidele Teie metsandusalastele küsimustele.

Kuidas saada enda metsa eest maksimaalne hind?
Tegelen Sinu metsaga personaalselt! Jäta enda kontaktid, võtan ühendust!Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”

Mõned minu läbiviidud
enampakkumised

Vahuri Lõpphind: 99 500 €
Alghind
Asukoht
Raiutav mahtVaata lisa siit>
95 000 €
Saaremaa
2525 tm
Kõnnu ja Saarde Lõpphind: 44 200 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht
Vaata lisa siit>
31 000 €
Ida-Virumaa
1010 tm
Tallima Lõpphind: 30 100 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht
Vaata lisa siit>
11 000 €
Võrumaa
1543 tm

Meilt saad tasuta nõu!
Jäta enda kontaktid,
aitame meeleldi

Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”