Auli Pulk
metsaspetsialist

  +372 50 57 655
  auli.pulk@timber.ee

Oman Tartu Ülikooli ärijuhtimise magistrikraadi. Kui suurpank on varasemalt 15 aastat usaldanud mind oma äriklientide rahasid haldama, võite olla kindlad, et kõikide metsaomanike tehingud on minu poolt ettevalmistatud kvaliteetselt.

Viieaastane töökogemus AS-is Timber on näidanud, et olen võimekas ja ambitsiooniga metsaspetsialist, kelle soovitused ja nõuanded on aidanud paljudel metsaomanikel langetada õigeid otsuseid ja enampakkumise läbi teenida kõrgeimat tulu oma metsast. Olen täiendanud enda teadmisi ka Luua Metsamajandamiskoolis ning erinevatel kursustel. Raieõiguste ja metsakinnistute enampakkumiste ettevalmistamine ja läbiviimine on vastutusrikas protsess, millega saan edukalt hakkama ja soovin Teid selles aidata. Mis aga olulisim – minu tööga on igati rahul nii erametsaomanikest müüjad kui ka firmad ja suurmaaomanikud, kes meie teenust kasutavad! Usalduslikus õhkkonnas vesteldes saan anda just täpselt Teie metsa majandamise kohta nõu ja abi. Aitan Teie metsa majandada jätkusuutlikult, et mets kasvaks ja kestaks ka tulevastele põlvedele.

Võtke minuga ühendust ning vastan meeleldi kõikidele Teie metsandusalastele küsimustele.

Kuidas saada enda metsa eest maksimaalne hind?
Tegelen Sinu metsaga personaalselt! Jäta enda kontaktid, võtan ühendust!  Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”

  Mõned minu läbiviidud
  enampakkumised

  Vahuri Lõpphind: 99 500 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav mahtVaata lisa siit>
  95 000 €
  Saaremaa
  2525 tm
  Kõnnu ja Saarde Lõpphind: 44 200 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht
  Vaata lisa siit>
  31 000 €
  Ida-Virumaa
  1010 tm
  Tallima Lõpphind: 30 100 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht
  Vaata lisa siit>
  11 000 €
  Võrumaa
  1543 tm

  Meilt saad tasuta nõu!
  Jäta enda kontaktid,
  aitame meeleldi

  Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”