Kliendid meist

Oleme siia välja toonud vaid väikese osa meie klientide tagasisidest. Aastate jooksul oleme läbi viinud sadu enampakkumisi, mille tagasiside on olnud positiivne. Suur on metsaomanike üllatus, kui nende arvutatud hinnast või neile varasemalt tehtud hinnapakkumisest on Timber.ee enampakkumisel hind kerkinud tublisti kõrgemaks.

Igal meie kliendil on oma lugu. Tutvuge siin neist mõnega.

Soovid ka enda metsast maksimaalset tulu? Jäta meie metsaspetsialistile enda andmed siin!Lubame, et hoiame Teie andmeid hoolikalt ja kindlasti ei jaga neid kellegagi, kellel selleks õigus puudub.

Mihkel Naams

 

Emeriitprofessor
Tallinna Tehnikakõrgkool

Isiklikele kogemustele tuginedes võin kinnitada, et Timber.ee keskkond on metsaomanikele väga vajalik ja kasulik. Firmas töötavad erakordselt abivalmis, sõbralikud ning oma ala tundvad inimesed.

Peep Arold

Emeriitprofessor
Tallinna Tehnikakõrgkool

Timber.ee keskkond korrastab tugevasti raieõiguse tehingute turgu ja annab tehingu osapooltele ülevaate turul toimuvast.

Jüri ja Kadri Vollmann

Emeriitprofessor
Tallinna Tehnikakõrgkool

Oleme oma perega väga rõõmsad, et juhus viis meid kokku AS Timberiga. Olime juba varem planeerinud raiemüüki ja kohtudes Timberi juhtidega, otsustasime raie panna enampakkumisele nimelt nende keskkonda. Tänaseks on enampakkumine edukalt lõppenud ja meie tundsime end Timberi asjatundlike töötajate kõrval väga turvaliselt. Suur aitäh!

Anne Kraav

Tallinna Tehnikakõrgkooli arendusprorektor

Tänan Timber.ee kollektiivi väga positiivse raiemüügi lõpptulemuse eest. Otsus metsa müüa ei tulnud mulle kergelt, kuna tegemist oli minu lapsepõlve n.ö. sinilillemetsaga. Ja nii juhtuski, et aastaid imetletud mets kasvas ja sai natukene liigagi vanaks. Otsisin ettevõtet, kellele raieõigus müüa ning sain erinevaid pakkumisi ja erinevaid lubadusi, mis kahjuks minus usaldust ei äratanud. Siis aga leidsin üles AS Timberi, kohtusin nende toredate ja asjatundlike inimestega ning otsustasin oma raie panna nende kaudu enampakkumisele. Täna, hinnates tulemust, võin öelda, et tegin õigesti usaldades oma metsa tublide ja ausate inimeste kätte. Tänan veelkord!

Siim Hiieväli

Üliõpilane, Timber.ee metsaomanikust klient

Timber.ee keskkond muutis raieõiguse müügi minu jaoks äärmiselt lihtsaks. Kogu müügiprotsess alates raie planeerimisest ja teatise taotlemisest, kuni raieõiguse müügini, läks Timberi abiga väga ladusalt ning olin kõigest toimuvast alati informeeritud. Asjatundlik tagasiside, meeldiv koostöö ja kiire reageerimine on võtmesõnad, millest Timber.ee meeskond lugu oskab pidada. Samuti usaldusväärsus nii Timberi kui Timberi poolt valitud koostööparterite suhtes on inimese jaoks väga oluline. Enampakkumise lõpp oli ülimalt põnev ja tulemus lausa uskumatu seda enam, et kümmekond juhuhelistajat pakkusid minu raieõiguse eest pea poole väiksemat hinda. Ilma Timberi abita oleks ma teinud ikka väga halva tehingu. Olen õnnelik, et tegin õige otsuse!

Jaak Isotamm

AS Timber metsaomanikust klient

Oleme saanud kinnituse, et metsaomanikul on Timber.ee abiga tunduvalt lihtsam, ausam ja kasumlikum realiseerida oma loodusvara. Loodetavasti saavad ka juhu- ja otsepakkujad sellest peagi aru, et need ajad hakkavad läbi saama, kui piisas vaid telefoni teel pakkumise tegemisest ning reaalset müügihinda mitteteadvad metsaomanikud andsidki oma metsa nende käsutusse. Oleme Timberile tänulikud abi eest raieõiguse müügil. Tänu Timberi kliendihalduri asjatundlikkusele, saime oma metsa realiseerimisel pea poole võrra parema hinna, kui tundmatu nimega ettevõtte poolt pakuti. Samas olid nad ise kindlad, et paremat hinda saada pole võimalik. Kindlasti julgen soovitada Timberit teistele metsaomanikele ning loodetavasti jätkub ka meie koostöö Timberiga tulevikus.

Anne Kudu

FIE,
Valgamaa metsaomanik

Tegutsen FIE-na ja olen enda metsi alati ise majandanud- tellinud teenusena ülestöötamise, ise materjali transportinud ja saeveskitesse müünud. Kuna tekkis aga hetk, kus raha oli kiiremini vaja ja endal sellist aega tegeleda polnud, otsustasin müüa seekord raieõiguse Timber.ee enampakkumisel. Panin alghinnaks summa, mille ise tehes oleksin teeninud, kuid enampakkumisel pakuti ka sellest üle. Olin väga positiivselt üllatunud. Raha laekus paari päevaga ja ma ise ei pidanud midagi tegema peale mõne allkirja andmise. Raie sai ostjal tehtud samuti kiirelt ja korralikult. Järgmine kord, kui vaja metsa majandada, ei hakka ma isegi enam kaaluma ise majandamist.

Ertti Hinn

Metsaomanik Kuusalu vallast

Müüsin läbi Timberi enampakkumise kahe ca 1ha suuruse maatüki raieõigust, kus peal umbes 220tm ja 230tm kasvavat metsa. Raieõiguse alghinna, mõlemale 4500€ sai arvutatud turu keskmist hinda silmas pidades. Oksjonid lõppesid vastavalt 8100 EUR ja 9100 EUR, mis on kindlasti palju rohkem, kui ise oskasin loota. Usun, et kui oleksin helistanud suvalisele metsa raieõigust kokku ostvale firmale, siis oleksingi heal juhul saanud mõlema eest 4500 EUR. Õnneks on olemas selline aus ja läbipaistev keskkond nagu Timber.ee, kus on võimalik saada reaalselt parimat hinda vastavalt sellele, mis mets ka tegelikult väärt on. Müügiprotsessist niipalju, et praktiliselt kõik asjaajamine tehti Timberi töötajate poolt ära ja minu ajakulu kogu müügi juures oli minimaalne. Suured tänud Kristo Küttile asjaajamise eest, väga meeldiv koostöö. Kiire, tõhus ja personaalne lähenemine. Tänan!

Aivar Ranne

Lääne-Virumaa metsaomanik

Kui saabus õige aeg teostada metsas raiet, võttis Aivar ühendust AS Timber metsaspetsialistiga. AS-i Timber poolt nõustas kogu asjaajamise juures metsaspetsialist Auli Pulk. Ühiselt tõdeti, et varasemalt pakutud hinnad, umbes 9000€, olid tunduvalt madalamad, kui reaalne metsa väärtus ja kõrgeim hind selgub vaid enampakkumisel, millel mõistlik alghind. Lõpphinnaks kujunes 27000€, mis on kolm korda rohkem kui varasemalt pakutud.

Janek Õunapuu

Lääne-Virumaa metsaomanik

Minu metsamüük sai alguse telefonikõnest juhupakkujalt, kus sooviti osta minu metsa raieõigust ja loomulikult väga madala hinnaga. Mulle selgitati, et kuna minu mets on pigem kehv, siis pakutav hind 12 000€ kõige reaalsem, mida on üldse võimalik maksta selle eest. Õnneks nägin internetis Timber.ee enampakkumiste reklaami ja otsustasin sinna oma kinnistu andmed saata hinnapäringu saamiseks. Minuga võeti kohe ühendust ja vestluse tulemused üllatasid mind väga. AS-i Timber metsaspetsialist oli tutvunud minu kinnistu andmetega ja teavitas, et tegelik hind võiks olla senipakutust tunduvalt suurem! Otsustasin enampakkumist proovida AS-i Timber metsaspetsialisti poolt arvutatud alghinnaga 20 000€ ja ma ei pidanud pettuma. Nüüd on enampakkumine möödas ja tulemus on väga positiivne – lõpphind tuli lausa kaks korda suurem juhupakkuja pakutust! Mina kiidan väga AS-i Timber metsaspetsialisti Helen Savi, kes tegeles ja hoidis mind kursis kogu toimuvaga. Tegemist on väga kliendisõbraliku, kogemusterohke ja usaldusväärse ettevõttega. Soovitan kõigile!

Stellan Sepp

Metsakorraldaja ja metsaomanik

Maakodu kõrval oli kena kuusik, mida kodulähedase metsana püüdsime ikka korras hoida. Mets oli aga ammu raieküps ja puid hakkas järjest rohkem pikali langema, tormidega murduma ja paiguti esines ka juurepessu. Jõudsime otsusele, et majanduslikus mõttes see mets enam paremaks ei muutu ning mõistlik oleks vana mets raiuda ja noored puud asemele istutada. Metsakorraldajana klientidega kokku puutudes olen näinud, et väikemetsaomanikuna ise metsa majandama asudes võivad tekkida ootamatud probleemid – alustades langetatud tüve optimaalsest järkamisest ja lõpetades materjalile sobival ajal transpordi leidmisega, et see loodetavasti parima hinna pakkunud kokkuostjani toimetada. Lihtsam tundus raieõigus Timber.ee keskkonnas oksjonile panna ja lasta raiega tegeleda ettevõttel, kes on selle valdkonna asjatundja. Enampakkumise kasuks otsustasime põhjusel, et pakkumise info peaks jõudma võimalikult paljude raiefirmadeni ning enda aega päringute saatmiseks kulutama ei peaks. Alghind sai arvutatud värskete takseerandmete põhjal pigem tagasihoidlik, et ostjates huvi tekitada. Tagantjärele võib öelda, et parim pakkumine tuli hoopis teisest Eesti piirkonnast, kuhu tõenäoliselt poleks ise osanud hinnapäringut saatagi. Minu, kui metsaomaniku ootused said enampakkumisel ületatud ja metsakorraldajana soovitan ka kõigile metsaomanikust klientidele edaspidi AS Timber enampakkumiskeskkonda. Hinnaarvutuse ja kogu müügiprotsessi juures oli abiks metsaspetsialist Kristo Kütt. Suur tänu!

Rait Pihelgas

Ambla vallavanem

Timber.ee veebikeskkond on kahtlemata kõigile metsaomanikele vajalik ja käepärane. Tean, et ka kõik Järvamaa ja Ambla valla metsaomanikud leiavad siit enda raie müügiks parima võimaliku lahenduse.

Ain Luik

Emeriitprofessor
Tallinna Tehnikakõrgkool

Tänan Timber.ee kollektiivi üllatavalt positiivse lõpptulemuse eest! Jäin tehinguga väga rahule. Sellist tulemust ei osanud oodata, sest kõik mulle usaldusväärsed metsaga seotud inimesed ei pakkunud tulemuseks eriti üle 25000, kuid lõpphind kerkis üle 32000 euro. Minu jaoks oli oluline, et asjaajamine oleks usaldusväärne ja omaltpoolt peaksin võimalikult vähe tegema.

Aare Holstein

Emeriitprofessor
Tallinna Tehnikakõrgkool

Ka varem metsa raieõigust müünud inimesena tean, mis mets väärt on ning kuidas seda õigesti majandada tuleks. Suvalise juhupakkuja pakkumise võid tavaliselt umbes kahega korrutada, et metsa tõelist väärtust hinnata. Minu soovitus on, et kõik metsaomanikud peaksidki oma raieõigust ainult läbi timber.ee keskkonna müüma. Enampakkumisel kerkis minu raieõiguse hind tänu pakkujate rohkusele alghinnast ligi 20%

Anne Hansen

Timber AS metsaomanikust klient

Pöördusin AS Timberi poole konsultatsiooni saamiseks siis, kui juhuhelistajaid tekkis minu metsamaa/raieõiguse ostusooviga kahtlaselt palju ning minu raieõiguse eest pakuti esialgu 10000€. Timberi kliendihalduriga konsulteerides selgus, et minu raie tegelik väärtus oli pakutust 4 korda suurem ning enampakkumisel läks see müügiks 40000 euroga! Olen Timberile väga tänulik ja panen ka teistele metsaomanikele südamele, et enne kui müüte juhuhelistajale, konsulteerige asjatundjatega.

Martin Toon

Kantsler, Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik

Nii nagu aastaid tagasi loodi tühjale kohale portaalid finantstoiminguteks, kinnisvaratehinguteks voi uudiste edastamiseks, ilma milleta suurem osa tänapäeva inimestest oma igapäevategevust enam ette ei kujuta, täitis Timber AS hiljuti veel ühe niši turul, mida näiteks ostu-müügi portaal Osta.ee ei kata, kuid mille vajaduse nad hästi ära tajusid. Timber AS teostas lahenduse kaasaegselt ja kaunilt, kus kasutuslihtsus ja käepärasus on hästi ühendatud. Küberruumi haldamiseks paigutatud looduskeskkonnas heaks ja moistlikuks toimimiseks annab isikustatud nõu asjatundlik ja hoolikas meeskond. Timber AS-l on suurepäraselt onnestunud ühendada inimene, loodus ja 21. sajandi maailm.

Mati Tõnismäe

Metsaomanik Võrumaalt

Müüsin enda raieõiguse Timber.ee enampakkumisel ja olen enam kui rahul nii enampakkumise lõpptulemuse, kui ka raietöödega metsas. Raie ostnud ettevõte on hästi tegutsenud. Piiridest ja harvendusraie tingimustest on kinni peetud ja teed on ka terved. Mõni traktori ratta jälg metsas leidub, aga see kuulub asja juurde. Väga märg maa oli ja palju sulglohkusid, kus vesi seisab. Kõik on hästi läinud ja soovitan teie teenuse korraldust ka teistele. Külamehed imestasid, kuidas nii hästi ja kiiresti selle metsamüügi ja raiega on hakkama on saadud.

Marju Plato

Põlvamaa metsaomanik

Mulle helistasid juhupakkujad ja veensid mind pidevate telefonikõnedega ja hea jutuga enda raiet neile müüma. Parimat hinda, mis oli siis 12000€, lubati maksta vaid siis, kui samal nädalal notaris tehing teha. Rääkisin sellest plaanitavast tehingust ka lastele, kes ruttu hakkasid infot otsima turuväärtuse kohta ning võtsid ühendust AS Timberiga. Selgus, et olin tegemas endale kahjulikku kasutusvalduse müüki, mitte lihtsalt raieõiguse müüki ning mulle pakutud hind oli ligi 2 korda tegelikust turuhinnast väiksem. Katkestasin juhupakkujaga notariaja, mille peale nad hiljem tagasi helistasid ja vabandasid, et nende hindaja oli natuke arvutustes eksinud. See vabandus oli juba mitteusutav, seda enam, et Timberis müüdi antud raie ligi kolmekordse hinnga: 35750€. Olen Timberile abi eest väga tänulik! Enampakkumise info: https://www.timber.ee/objectDetails/id/162

Martin Naaber

Metsaomanik

Soovisin leida enda metsale parima hinnaga ostjat. Kõigepealt viisin end kurssi vajaliku informatsiooniga, et kui palju on kasvava metsa tagavara, kui suured on ülestöötamiskulud ja mis hetkel turul erinevate sortimentide hinnad. Kui kõik vajalik informatsiooni oli käes, arvutasin hinna. Tagavara oli 850 tm ja soovisin saada 20 000€. Ostjat aga ei suutnud leida, sest soovitud hinda pidasid mitmed metsaettevõted liiga kalliks. Kuskilt olin kuulnud aga metsa enampakkumistest, mille põhimõte väga lihtne – müüme sinu metsa parimale pakkujale, alghinna aitab arvutada AS Timber metsaspetsialist, raha enne raietööde algust käes ja teenustasu kõigest 5%. Tundus olevat riskivaba võimalus saada oma metsa eest soovitud hind. Raie sai enampakkumisele pandud alghinnaga 21 100€. Kui teenustasu maha arvata oleksingi saanud soovitud 20 000€, mida varasemalt ei olnud ükski ise otsitud metsaettevõte võimeline maksma. Läks aga üle ootuste hästi. Hind kerkis enampakumisel korralikult, lausa 30 100€ peale! Kui soovid enda metsa eest parimat hinda saada, tuleb tekitada konkurents kus ostjad on sunnitud tegema kõrgemaid pakkumisi. Minul õnnestus metsa müük Timber´i kaasabil piltlikult öeldes 150-protsendiliselt – 100% rahulolu ja lisaks 50% kõrgem hind, kui algselt soovisin. Metsateatise koostamisel ja raie-enampakkumise korraldamisel abistas mind Kristo Kütt AS Timberist, kellele võlgnen erilised tänud. Konkreetsus ja kiire asjaajamine Tema kaasabil andis super tulemuse!

Viljard Soomre

Pärnumaa metsaomanik

Viljard müüs läbi AS Timber enampakkumiskeskkonna kahte raieõigust Pärnumaal. Alghinnaga 4500€ oleva raie lõpphinnaks kujunes 8600€ ning 5000€ alghinnaga raie lõpphinnaks 7500€. Kokku siis 6600€ rohkem, kui oleks muidu otsepakkumist aksepteerides saanud.

Aare Tark

Juhtivpartner,
Advokaadibüroo TARK

Olin juba väsinud igasuguste metsavahendajate kõnedest, kes kõik mulle minu metsakinnistu eest alla turuhinna pakkumisi tegid või soovisid mu metsas lageraiet teostada. AS-i Timber metsaspetsialisti Kristel Asmeriga panime aga pead kokku ning otsustasime uuendusraie lubada vaid eraldistel, kus see hädavajalik ning enamuses läbi viia aegjärksed- ja harvendusraied. Selliselt jäi suur osa metsast kasvama ja tulevikutulu teenima. Olgu mainitud, et raiesse läks väiksem osa, kui varasemalt oli mulle soovitatud raiuda ja sellegipoolest oli enampakkumise lõpphind enam kui 50% kõrgem, kui mulle varasemalt pakutud. Suured tänud Kristel Asmerile ja kogu Timberi tiimile! Olete oma eriala professionaalid ning teist oli suur abi kogu protsessi läbiviimisel. Parimate soovidega edaspidiseks koostööks!

Meilt saad tasuta nõu!
Jäta enda kontaktid,
aitame meeleldi

Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”