Helen Savi
metsaspetsialist

  +372 50 40 308
  helen.savi@timber.ee

Oman Eesti Maaülikooli metsanduse ja loodusteaduste magistrikraadi ning ligi kümneaastast erialast töökogemust nii Eesti kui rahvusvahelises ettevõttes metsanduse ja rahvusvahelise puidukaubanduse alal. Tunnen metsanduse kõiki tahke – metsa tekkest puidu realiseerimiseni. Kõik metsaomanikud ja ettevõtjad võivad julgelt minu poole pöörduda, sest oma teadmistele ja kogemustele tuginedes aitan lahendada ka keerukamaid metsanduse valdkonda ja raieõigust puudutavaid küsimusi. Timberis olen suutnud enda ümber koondada pea kõik Eesti suuremad raieostjad ja suurmaaomanikud ning olen saanud palju kiita oma professionaalsuse eest partnerite ja metsaomanikega suhtlemisel.

Kuidas saada enda metsa eest maksimaalne hind?
Teeme Sulle plaani!Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”

Mõned minu läbiviidud
enampakkumised

Salutaguse Lõpphind: 174 500 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht

Vaata lisa siit>

135 000 €
Harjumaa
4446 tm
Kunditalo Lõpphind: 47 000 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht

Vaata lisa siit>

46 000 €
Võrumaa
695 tm
Rehemetsa Lõpphind: 35 750 €
Alghind
Asukoht
Raiutav maht

Vaata lisa siit>

27 000 €
Põlvamaa
1100 tm

Meilt saad tasuta nõu!
Jäta enda kontaktid,
aitame meeleldi

Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”