Helen Savi
metsaspetsialist

  +372 50 40 308
  helen.savi@timber.ee

Oman Eesti Maaülikooli metsanduse ja loodusteaduste magistrikraadi ning ligi kümneaastast erialast töökogemust nii Eesti kui rahvusvahelises ettevõttes metsanduse ja rahvusvahelise puidukaubanduse alal. Tunnen metsanduse kõiki tahke – metsa tekkest puidu realiseerimiseni. Kõik metsaomanikud ja ettevõtjad võivad julgelt minu poole pöörduda, sest oma teadmistele ja kogemustele tuginedes aitan lahendada ka keerukamaid metsanduse valdkonda ja raieõigust puudutavaid küsimusi. Timberis olen suutnud enda ümber koondada pea kõik Eesti suuremad raieostjad ja suurmaaomanikud ning olen saanud palju kiita oma professionaalsuse eest partnerite ja metsaomanikega suhtlemisel.

Kuidas saada enda metsa eest maksimaalne hind?
Teeme Sulle plaani!  Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”

  Mõned minu läbiviidud
  enampakkumised

  Salutaguse Lõpphind: 174 500 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht

  Vaata lisa siit>

  135 000 €
  Harjumaa
  4446 tm
  Kunditalo Lõpphind: 47 000 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht

  Vaata lisa siit>

  46 000 €
  Võrumaa
  695 tm
  Rehemetsa Lõpphind: 35 750 €
  Alghind
  Asukoht
  Raiutav maht

  Vaata lisa siit>

  27 000 €
  Põlvamaa
  1100 tm

  Meilt saad tasuta nõu!
  Jäta enda kontaktid,
  aitame meeleldi

  Katastrinumbri saab teada näiteks eesti.ee kodanikuportaalis sisse logides ja vasakult “Minu andmed” alt valides “Kinnisvara” ning sealt “Kodaniku kinnistud”